اکتبر 26

تولید کننده دیوارپوش

معرفی :

کاخانه پلاست وان توليد کننده ديوارپوش پی وی سی وسقف کاذبpvc در اصفهان

توليدکننده ديوارپوش pvc روکش دار – پانل دیوارکوب ودیوارپوش سفيد-پانل دیوارپوش سفیدبراقuv- دیوارپوش هات استمپ و تولید کننده سقف کاذب pvc

کاربردانواع ديوارپوش هارامي توان در سه زيرگروه پانل ديواپوش ادري ,ديوارپوشpvc تجاري وپوشان منازل دسته بندي نمود . در اين راستا گروه پلاست وان توليدکننده دیوارپوش هرسه گروه ديوارپوش ادري , تجاري ودیوارپوش پی وی سی منازل آمادگي دارد خدمات و تسهيلات نوآور خود را به مشتریان خودارايه نمايد .
شرکت پلاست وان تولید کننده دیوارپوش پی وی سی ,پانل دیوارپوشPVC ،دیوارکوبpvc ساده و دیوارپوش روکشدار و سقف کادب و ابزار های مربوط به نصب دیوار پوش ودیوارکوب پی وی سی را تولید می نماید.
شرکت پلاست وان از بدو تاسیس تلاش نموده محصولاتی با کیفیت و با قیمت تمام شده پایین به مشتریان خود ارائه نماید و از تولیدکنندگان دیوارپوش میباشد که در طول فعالیت این شرکت کارکنان و مدیریت شرکت پلاست وان عزم خود را راسخ نموده اند تا رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نمایند.
این شرکت تولید دیوارپوش را با توجه به سابقه خود در زمینه اجرای دیوارپوش وسقف کاذب در مرحله ای شروع کرده که انبوهی
از تولیدات دیوارپوش و سقف کاذبpvc متفرقه بازارکشور را پر کرده و با توجه به سابقه اجرایی وضعف وایراد تولید دیگر شرکتهامحصولی تولید کرده که علاوه بر زیبایی طرحها,ازنظد کیفیتی بالاتر از محصولات مشابه خارجی میباشد.درضمن این کارخانه در شهر اصفهان اقدام به تولید دیوارپوش اصفهان نموده است

برخی ازمزایای دیوارپوش تولیدی این شرکت :
– سرعت اجرای بالای دیوارپوش پلاست وان
– قابل نصب بر روی انواع سطوح
– مقروم به صرف بودن دیوارپوش پلاست وان
– عایق رطوبت وضد اب بودن دیوارپوشpvc
– عایق صوتی دیوارپوش دوجداره پلاست وان
– عایق دما:عایق بودن دیوارپوش در برابردماوصدا
– قابل شستشو باموادشوینده
– نفوذ ناپذیری دیوارپوش برای حشرات و جوندگان
– بدون خوردگی:پلاست وان تولید کننده دیوارپوشpvc با روکش کره ای
– ایجاد طرح و فضای منحصربفرد:اجرای دیوارپوش پلاست وان باهر طرح ورنگی
– مقاوم در برابر آتش سوزی
– طرح و رنگ متنوع و عدم نیاز به رنگ آمیزی

هدف گذاری شرکت
شرکت پلاست وان هم اکنون با دو خط تولیدلمینت و دیوارپوش تولید مینماید و در اینده نزدیک به سه خط تولید دیوارپوشpvc

خواهد رسید.
اصل مشتری مداری در پلاست وان به عنوان تولید کننده دیوارپوشpvc,سقف کاذب وابزار دیوارپوش نهادینه شده و تمامی ارکان شرکت در این زمینه به خوبی بر وظیفه خویش در قبال مشتریان ارجمند وقوف کامل دارند. شما مشتری و سرور گرامی بزرگ ترین و بهترین همراه وسرمایه شرکت در نیل به اهداف عالیه و بهترین پشتوانه دوام و بقای شرکت هستید. بی شک این یک شعار تکراری نبوده و بهانه ای برای سود بیشتر نیست این یک اصل است. اصلی که اصیل ترین اصل است!

تلفن مهندس گرامیان :09139148037