تولید کننده دیوارپوشpvc

معرفی :

پلاست وان توليد کننده ديوارپوش

توليدوفروش ديوارپوش pvc روکش دار – دیوارپوش سفيد-دیوارپوش براقuv- دیوارپوش چاپي

کاربري انواع ديوارپوش هارامي توان در سه زيرگروه ديوارپوش ادري ,ديوارپوش تجاري وديوارپوش منازل دسته بندي نمود . در اين راستا گروه پلاست وان توليدکننده هرسه زيرگروه ديوارپوش ادري , ديوارپوش تجاري و ديوارپوش منازل آمادگي دارد خدمات و تسهيلات نوآور خود را به مشتریان خودارايه نمايد .
شرکت پلاست وان تولید کننده دیوارپوش پی وی سی ,پانل دیوارپوشpvc ،دیوارکوبpvc ساده ودیوارپوش پی وی سی روکشدار (دیوار پوش و سقف کادب) و ابزار های مربوط به نصب دیوار پوش ودیوارکوب پی وی سی را تولید می نماید.

plast1شرکت پلاست وان از بدو تاسیس تلاش نموده محصولاتی با کیفیت و با قیمت تمام شده پایین به مشتریان خود ارائه نماید و از تولیدکنندگان دیوارپوش میباشد که در طول فعالیت این شرکت کارکنان و مدیریت شرکت پلاست وان عزم خود را راسخ نموده اند تا رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نمایند.
برخی ازمزایای دیوارپوش
– سرعت اجرای بالای دیوارپوش پلاست وان
– قابل نصب بر روی انواع سطوح
– مقروم به صرف بودن دیوارپوش پی وی سی پلاست وان
– عایق رطوبت وضد اب بودن دیوارپوشpvc
– عایق صوتی دیوارپوش دوجداره پلاست وان
– عایق دما:عایق بودن دیوارپوش در برابردماوصدا
– قابل شستشو باموادشوینده
– نفوذ ناپذیری دیوارپوش پی وی سی برای حشرات و جوندگان
– بدون خوردگی
– ایجاد طرح و فضای منحصربفرددیوارپوش پی وی سی پلاست وان باهر طرح ورنگی
– مقاوم در برابر آتش سوزی
– طرح و رنگ متنوع و عدم نیاز به رنگ آمیزی

هدف گذاری شرکت

اصل مشتری مداری در پلاست وان نهادینه شده و تمامی ارکان شرکت در این زمینه به خوبی بر وظیفه خویش در قبال مشتریان و همراهان ارجمند وقوف کامل دارند. شما مشتری و سرور گرامی بزرگ ترین و بهترین همراه شرکت در نیل به اهداف عالیه و بهترین پشتوانه دوام و بقای شرکت هستید. بی شک این یک شعار تکراری نبوده و بهانه ای برای سود بیشتر نیست این یک اصل است. اصلی که اصیل ترین اصل است!